تبلیغات
كانون هواداران آلمان و بایر مونیخ - سیستم تبادل بنر برای افزایش بازدید هدفمند سایت شما

سیستم تبادل بنر برای افزایش بازدید هدفمند سایت شما

جمعه 1 مرداد 1389 02:04 ق.ظ

نویسنده : mohammad jamali

 

در این پست می خوام به معرفی به معرفی سایتی بپردازم که شما با عضویت و ورود به این سایت می توانید اقدام به درج بنر و تبادل با با صدها سایت عضو این سیستم نمایید. سایت www.irtoptools.ir یک ابتکار جدید در زمینه تبادل بنر و افزایش بازدیدها می باشد. قبل از عضویت نکات زیر را به دقت بخوانید:

کاربر گرامی :

این سیستم هوشمند  میباشد و روش كار آن بر اساس سیستم امتیاز دهی به روش نمایش در ازای نمایش می باشد یعنی بنر یكی از دوستان در سایت شما نمایش داده می شود تا بنر شما در سایت دیگر دوستان نمایش داده شود.

شرط نمایش بنر شما در سیستم ملزم به داشتن امتیاز میباشد و شرط داشتن امتیاز قرار دادن كد سیستم تبادلی در سایت شما می باشد.

شما میتوانید برای كسب امتیاز تا كد 3 گروه بنری را در سایت خود قرار دهید .

دقت كنید كه كد یك گروه بنری را نباید 3 بار قرار دهید كد هر گروه بنری مجزا میباشد از 3 گروه بنری مجزا باید استفاده كنید.

چون سیستم مجهز به سیستم ثبت آی پی میباشد اگر بیشتر از 3 كد استفاده كنید و یا كد یك گروه را چند بار قرار دهید امتیازهای ارسالی از آن سمت را برای شما تخصیص نمی دهد حتما از كد هر گروه یك بار استفاده كنید.

و در پایان باید بگوییم كه این بهترین و منصفانه ترین روش برای تبادل بنر میباشد .

در ضمن شما برای شروع مقداری امتیاز به عنوان هدیه دریافت كرده اید كه می توانید بین بنرهای خود آنها را پخش كنید تا تمام بنرهایتان به نمایش در آیند.

نكته خیلی مهم : تا كد بنر را در سایت خود قرار ندهید بنر شما وارد چرخش نمی شود .

نكته  خیلی مهم  : حتما در دو سایز موجود بنر ارسال کنید زیرا بعضی از کاربران از یک نوع بنر استفاده می کنند و اگر شما فقط از یک سایز استفاده کنید بنر شما ممکن است در 50 درصد سایتهای عضو نمایش داده شود .

برای ورود به این سایت بر روی لینک مقابل کلیک کنید: http://www.irtoptools.ir
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -