تبلیغات
كانون هواداران آلمان و بایر مونیخ - اخبار نقل و انتقالات بایر مونیخ

اخبار نقل و انتقالات بایر مونیخ

جمعه 8 مرداد 1389 03:42 ق.ظ

نویسنده : mohammad jamali
ارسال شده در: اخبار بایر مونیخ ،

رنسینگ و گرلیتز از بایرن خواهند رفت!!!

رنسینگ فصل گذشته را به طور کامل،روی نیمکت ذخیره ها نشست...

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ،امروز در جلسه ای که بین مدیران و مربیان باشگاه بایرن مونیخ انجام شد،تصمیم بر این شد که میشائیل رنسینگ و آندریاس گرلیتز را به طور رسمی در لیست فروش باشگاه قرار دهند.
قرارداد این دو بازیکن،30 ژوئن امسال به پایان خواهد رسید،هنوز معلوم نیست که این دو بازیکن به کدام باشگاه خواهند رفت اما جدایی آنها از باشگاه بایرن مونیخ قطعی است.

 

برافهاید فصل بعد به مونیخ بازخواهد گشت

لوئیس ونگال حاضر است به من شانس دوباره برای بازی در این باشگاه بدهد...

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از بیلد،فصل بعد مدافع هلندی باشگاه بایرن مونیخ دوباره به ترکیب این تیم بازخواهد گشت.
ادسون برافهاید،تابستان گذشته به باشگاه بایرن مونیخ پیوست اما نتوانست جایی در ترکیب لوئیس ونگال برای خود پیدا کند و به همین علت در نیم فصل سران باواریایی تصمیم گرفتند که او را به صورت قرضی به باشگاه سلتیک بدهند.
این مدافع 27 ساله در مصاحبه ای با بیلد گفت:
من با کادر مربیان بایرن صحبتهایی درباره آینده انجام دادم و لوئیس ونگال حاضر است به من شانس دوباره برای بازی در این باشگاه بدهد،به نظر من آمدن به باشگاه سلتیک اشتباه بود و من باید در بایرن میماندم که بتوانم به تیم عادت کنم.
با بازگشت ادسون برافهاید به بایرن مونیخ،میتوان این احتمال را داد که باواریاییها فصل بعد خط دفاعی خود را تقویت نکنند و مدافع دیگری را خریداری نکنند.

 

 میلیون یورو در سال برای ریبری

تا به حال او سالانه مبلغ 3.75 میلیون یورو را از باشگاه بایرن مونیخ دریافت میکرد...

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،فرانک ریبری که چند روز پیش با باشگاه بایرن مونیخ قراردادش را تا سال 2015 تمدید کرد،سالانه مبلغ 7 میلیون یورو را از باشگاه بایرن مونیخ به عنوان دستمزد دریافت خواهد کرد.
در قرارداد قبلی،او سالانه مبلغ 3.75 میلیون یورو را از باشگاه بایرن مونیخ دریافت میکرد که با مقایسه با قرارداد جدید این مبلغ دو برابر افزایش یافته است.
امروز بعد از فاش شدن مبلغ قرارداد فرانک ریبری با باشگاه بایرن مونیخ،بسیاری از مطبوعات آلمان شروع به انتقاد از سیاست های این باشگاه کردند که این انتقادها،باعث عصبانیت اولی هوینس،رئیس باشگاه بایرن مونیخ شد و او در مصاحبه ای با بیلد در اینباره گفت:
درباره قراداد ریبری باید بگویم که هر دو طرف از این قرارداد راضی بودند و من از همه خواهش میکنم که برای ریبری حاشیه سازی نکنند،ما پرداخت 7 میلیون یورو در سال را در توان باشگاه دیده ایم که با او قرارداد امضاء کرده ایم،بعضی ها فکر میکنند که فرانک در ازای بازی خود باید پاپ کورن دریافت کند،هر بازیکنی که برای باشگاه بازی میکند،مبلغی را دریافت میکند و این استثنا ندارد.
انتقاد روزنامه های آلمانی از باشگاه بایرن مونیخ به این خاطر بوده است که فرانک ریبری از فصل آینده مبلغ 7 میلیون یورو را دریافت خواهد کرد،در صورتی که این بازیکن تا سال 2011 با بایرن قرارداد دارد و باید تا 2011 همان مبلغ 3.75 میلیون یورو را دریافت کند.

کنتنتو با بایرن قراداد جدید امضاء کرد

کنتنتو با بایرن مونیخ،تا سال 2013 میلادی قرارداد رسمی امضاء کرد...

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،چهار ماه پیش،دیگو کنتنتو قرارداد حرفه ای خود را باشگاه بایرن مونیخ امضاء کرد و از تیم آماتورهای بایرن مونیخ به بایرن یک پیوست.
سران باشگاه بایرن مونیخ با توجه به اعتماد لوئیس ونگال و کادر مربیان بایرن مونیخ تصمیم گرفتند که با او قرارداد جدید امضاء کنند.
قرارداد جدید این بازیکن با بایرن به مدت دو سال است و تا 30 ژوئن سال 2013 اعتبار دارد.
این مدافع 20 ساله که در نیم فصل دوم به بایرن مونیخ پیوست،9 بازی در بوندسلیگا،2 بازی در جام حذفی آلمان و 3 بازی در لیگ قهرمانان اروپا برای بایرن انجام داده است که نسبتاً عملکرد خوبی هم در این چند بازی داشته است.
دیگو کنتنتو،یکی از بازیکنانی است که از نوجوانی،فوتبال خود را در مدرسه فوتبال بایرن مونیخ شروع کرد.

 

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -