تبلیغات
كانون هواداران آلمان و بایر مونیخ - اخبار نقل و انتقالات بایر مونیخ

اخبار نقل و انتقالات بایر مونیخ

جمعه 8 مرداد 1389 03:39 ق.ظ

نویسنده : mohammad jamali
ارسال شده در: آخرین خبر ها از آلمان و بایر مونیخ ،

بایرن به دنبال مارکتی


باشگاه بایرن حاضر مبلغ 10 میلیون یورو برای جذب این دروازه بان پرداخت کند...

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،باشگاه بایرن مونیخ به دنبال جذب فردریکو مارکتی،دروازه بان باشگاه کالیاری ایتالیا است.
خبرها حاکی از آن است که قرارداد این دروازه بان با باشگاه کالیاری تا سال 2014 است اما سران این باشگاه بارها اعلام کردند که اگر باشگاهی مبلغ بالایی برای او پرداخت کند،وارد مذاکره خواهد شد،البته این دروازه بان جوان بارها در مصاحبه ها اعلام کرده است که قصد دارد به فوتبال خود در باشگاه بزرگتری ادامه دهد.
شنیده شده است که باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد برای جذب این دروازه بان،مبلغ 10 میلیون یورو را پرداخت کند اما این در حالی است که سران باشگاه مبلغ 20 میلیون یورو را برای فروش این دروازه بان میخواهند.
ظاهراً باشگاه بایرن مونیخ برای جذب این دروازه بان به زودی با سران باشگاه کالیاری وارد مذاکره خواهد شد.
همچنین باشگاه یوونتوس به شدت به دنبال جذب این دروازه بان است اما احتمال خرید این دروازه بان توسط باواریاییها بیشتر است و مارکتی زیاد علاقه ای به ماندن در لیگ ایتالیا را ندارد.

 

ریبری تا 2015 در بایرن خواهد ماند

مدیر برنامه های ریبری با سران باشگاه بایرن درباره تمدید قرارداد مذاکره کرد...

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از بیلد،فرانک ریبری،هافبک فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ قرار است به زودی قرارداد رسمی خود را تا سال 2015 با این باشگاه امضاء کند.
خبرها حاکی از آن است که مدیر برنامه های فرانک ریبری،امروز در جلسه ای در مادرید با حضور اولی هوینس،کارل هاینس رومنیگه و بعضی از اعضای باشگاه بایرن مونیخ درباره تمدید قرارداد ریبری با هم صحبت کردند که زمان قرارداد جدید این بازیکن با باشگاه بایرن مونیخ تا سال 2015 است.
شنیده شده است که قرارداد این بازیکن با باشگاه بایرن مونیخ به طور رسمی فردا در مادرید نوشته خواهد شد اما سران باشگاه بایرن مونیخ ترجیح داده اند که تا رسمی نشدن قرارداد ریبری با بایرن،هیچ اطلاعاتی در این مورد ارائه ندهند.
این در حالیست که سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ هم هنوز خبری در اینباره اعلام نکرده است و به احتمال زیاد سران باشگاه،این خبر را به صورت رسمی اعلام خواهند کرد

 

ریبری قرارداد جدیدی با بایرن امضا کردبه گزارش سایت رسمی باشگاه بایرن، لیگ قهرمانان اروپا دیشب برای بایرن از دست رفت ولی خبر خوب برای هواداران تیم قهرمان آلمان این است که فرانک ریبری قرارداد خودش رو تا 30 ژوئن 2015 تمدید کرد
این قرارداد پیش از بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا به امضای هر دو طرف رسید

کارل هانس رومنیگه بعد از تمدید قرارداد ریبری گفت: ما بسیار خوشحال هستیم که یکی از بهترین بازیکنان جهان رو متقاعد کردیم برای تمدید قرارداد، این نشانه ای از اهداف بزرگ باشگاه برای فصل آینده است

ریبری بعد از تمدید قرارداد به سایت بایرن گفت: بسیار خوشحالم که همکاری بیشتری با بایرن خواهم داشت، من و خانواده ام از زندگی در مونیخ خوشحال هستیم، بایرن برای من تبدیل شده به یک خانواده بزرگ

 

بایرن به دنبال دیگو

بایرن بزودی درخواست رسمی خود برای خرید این بازیکن را ارائه خواهد کرد...

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت رسمی نقل و انتقالات بوندسلیگا،دیگو هافبک باشگاه یوونتوس به احتمال زیاد بزودی این باشگاه را ترک خواهد کرد.
باشگاه بایرن مونیخ به شدت به دنبال جذب این بازیکن 25 ساله است و قصد دارد که درخواست رسمی خود را برای خرید این بازیکن بزودی ارائه کند.
خبرها حاکی از آن است که سران باشگاه بایرن مونیخ تماس هایی با این بازیکن داشته اند و به او پیشنهاداتی ارائه کرده اند.
باشگاه یوونتوس پیش از این قصد داشت که دیگو را با فرانک ریبری معاوضه کند اما تمدید قرارداد ریبری تا سال 2015،تمام رویاهای این باشگاه را نقش بر آب کرد و این احتمال میرود که مدیران یوونتوس با آمدن دیگو به بایرن مونیخ،مخالفت کنند.

 

تونی:هنوز درباره آینده ام تصمیم نگرفتم

نمیدانم در کجا به فوتبال خود ادامه خواهم داد،به زودی تصمیم خواهم گرفت...

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،لوکا تونی،مهاجم ایتالیایی باشگاه بایرن مونیخ در حال حاضر هیچ تصمیمی برای آینده خود ندارد.
این بازیکن تا 30 ژوئن بنا به قرارداد بین باشگاه بایرن مونیخ و رم میتواند در رم حضور داشته باشد.
تونی تا به حال درباره آینده خود صحبت نکرده است که با پایان قرارداد در رم چه تصمیمی دارد اما مسئولان رم ظاهراً به علت مشکلات مالی قادر به خرید این بازیکن و امضای قرارداد رسمی با باشگاه بایرن مونیخ نیستند.
کارل هاینس رومنیگه چندی پیش در اینباره گفته بود که لوکا تونی میتواند به بایرن مونیخ بازگردد اما ظاهراً به علت مشکلاتی که این بازیکن با سرمربی هلندی این باشگاه دارد به بایرن باز نخواهد گشت.
لوکا تونی در مصاحبه ای با بیلد در اینباره گفت:
من هنوز نمیدانم که در کجا به فوتبال خود ادامه خواهم داد،من تا 30 ژوئن وقت دارم که تصمیم خود را بگیرم،من بعد از 30 ژوئن،1 سال دیگر هم با بایرن مونیخ قرارداد دارم،من تصمیم خود را به زودی خواهم گرفت و اعلام میکنم.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -