تبلیغات
كانون هواداران آلمان و بایر مونیخ - افزایش هدفمند آمار سایت به صورت تصاعدی و باورنکردنی

افزایش هدفمند آمار سایت به صورت تصاعدی و باورنکردنی

جمعه 1 مرداد 1389 01:28 ق.ظ

نویسنده : mohammad jamali

مسلما خیلی از کسانی که دارای سایت یا وبلاگ هستند , دوست دارند که آمار سایت خود را به طور مداوم بالا ببرند و حتی برای این کار به روشهای مختلفی چون تبادل لینک با سایتهای مختلف و لینک باکس های مختلف و ... دست می زنند, اما این گونه کارها فقط تأثیر کمی در افزایش آمار سایت شما خواهد داشت و شما را به نتیجه مطلوب نمی رساند.

در اینجا می خواهم به شما وب سایتی را معرفی کنم که شما با عضویت در این وب سایت و افزودن لینک سایت خود و تبادل لینک با لینک باکس این وب سایت آمار سایت یا وبلاگ شما به صورت تصاعدی بالا می رود و به طور مداوم افزایش می یابد, به گونه ای که در مدت زمان چند ماه آمار سایت شما چند برابر می شود و ممکن است تا ده ها برابر افزایش یابد. من خودم از وقتی که در این وب سایت عضو شده ام و با لینک باکس آن تبادل لینک کرده ام آمار وبلاگم در هر روز به صورت تصاعدی در حالا بالا روفتن است و این آمار در هر روز در حال افزایش است .

نحوه کار این وب سایت بدین شکل است که شما با قراردادن لینک باکس این وب سایت در وبلاگ خود با هر 2بار کلیکی که توسط بازدیدکنندگان سایت شما بر روی لینک باکس انجام می شود یک امتیاز به شما تعلق می گیرد و یک بار لینک وبلاگ شما در لینک باکس نمایش می یابد و به همین ترتیب این روند به صورت تصاعدی ادامه پیدا می کند تا اینکه آمار بازدیدکنندگان شما به صورت تصاعدی  بالا می رود و در مدت کوتاهی چندبرابر می شود و با افزایش آمار سایت شما موتورهای جستجوگر نیز نتایج شما در صدر نتایج جستجو نمایش می دهند.

بنابراین فرصت را از دست ندهید و هر چه سریعتر برای ثبت نام و تبادل لینک با این وب سایت اقدام کنید.

برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://ads.ydc.ir/register.asp?ref=mohammad11075

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -